RFI and EMI - Shielding and Absorbing MaterialsTDK Corporation IFL04AR 300X200XP1
IFL04AR 300X200XP1
5S-IFL04AR 300X200XP1
IFL04AR 300X200XP1
SHEET FERRITE 200X300MM
Product Description
| Packaging: | IFL |
| Series: | Shielding Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Length: | 11.811 (300.00mm) |
| Width: | 7.874 (200.00mm) |
| Thickness - Overall: | 0.004 (0.10mm) |